Контакт - Хебеј Yida Rebar технологија копродукции, ООД

Контактирајте не

Хебеј Yida Армирање Бар Поврзување технологија копродукции, ООД

Да стапат во контакт со вработените онлајн

Виножито

Виножито
Whatsapp:

0086-15081816197

Џули

Џули
Whatsapp:

0086-18031174337

Џеј

Џеј
Whatsapp:

0086-18730173777

Тина

Тина
Whatsapp:

0086-18032125117

Јоана

Јоана
Whatsapp:

0086-18633898773адреса

Бр.38, Xingye Стрит,

Економски  развој Површина технички,

Shijiazhuang Сити, провинција Хебеј, Кина

Е-пошта

 

hbyida@rebar-splicing.com

телефон

 

0086-311-83095058

часа

Понеделник-сабота 9ч за да се 6 часот попладне

Недела: Затворено

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни