Контактирајте не

Хебеј Yida Армирање Бар Поврзување технологија копродукции, ООД

Да стапат во контакт со вработените онлајн

Виножито

Виножито
Whatsapp:

0086-15081816197

Јоана

Јоана
Whatsapp:

0086-18633898773

Nazly

Nazly
Whatsapp:

0086-18132602523адреса

Бр.38, Xingye Стрит,

Економски  развој Површина технички,

Shijiazhuang Сити, провинција Хебеј, Кина

Е-пошта

 

hbyida@rebar-splicing.com

телефон

 

0086-311-83095058

часа

Понеделник-сабота 9ч за да се 6 часот попладне

Недела: Затворено