• за нас

ЗА НАС

Хебеј Yida зајакнување бар поврзување технологија ко., Ltd..
Основана во 1998 година
Топ-ранг спојка производителот арматура на Кина

Арматура ракави, Спојници, Сидро плоча
Rebar алати за сечење, ребро пилинг машина

Rebar материјал организатор и фидер машина
ладно пресување машина, Хидраулични контрола машина
Тема тркалање машина, Коси нишка машина за сечење
Вознемирени фалсификување машина, Паралелно нишка машина за сечење

 

 

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи